Adrasan Kamp Alanları Ücretli Ücretsiz Camping Yerleri 2021

Adrasan Kamp Alanları Ücretli Ücretsiz Camping

Antalya’nın Adrasan ilçesi birçok tatilcinin özellikle yaz aylarında en çok tercih ettiği tatil mekânlarından biridir. Özellikle yaz aylarında gelen tatilciler denize girme imkânından faydalanmak isterler ve genellikle otelleri veya tatil köylerini tercih ederler. Otelleri ve tatil köylerini tercih edenlerin sayısı çok olmasına rağmen, tatilcilerin azımsanamayacak bir kısmı ise tatilini kamp yaparak geçirmek istiyor. Tatilciler genellikle Adrasan’a gelmeden önce ufak bir araştırma yapıyor ve kamp alanlarını araştırıyor. Adrasan’a kamp yapmaya gelecek olan tatilcilerin en çok araştırdığı konu başlıklarından biri Adrasan kamp alanları oluyor. Adrasan camping  olanakları ile son derece keyifli tatil geçirme imkânı bulabilirsiniz. Son derece eğlenceli olan bu kamp alanında tatilcilerin aradıkları her türlü ihtiyaç karşılanmaktadır. 

İşte Adrasan Kamp Alanları

Güneş’in Yeri Camping

Antalya’nın Adrasan ilçesine bağlı olan Güneş’in Yeri Camping, Adrasan kamp yerleri adlı aramaya cevap olabilecek nitelikte bir kamp alanı. Adrasan ilçesi doğayla ve maviyle iç içe olan bir ilçedir ve bu kamp alanında da doğa ve denizle iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Kamp alanı denize sadece 10 metre uzaklıkta ve sessiz, sakin bir yer. Kamp yerinde sivrisinek problemi olduğu için tedarikli gitmeniz tavsiye ediliyor. Çadırınızdan rahatlıkla deniz manzarasını görebilirsiniz. Bu kamp alanı, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen tatilciler için çok uygun bir yerdir.

Tesis misafirlerine ortak kullanımlı olarak çamaşır yıkama, elektrik, su, buzdolabı, duş kabini ve soyunma odaları gibi imkânlar sunuyor. Çamaşır yıkama haricindeki tüm hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, çamaşır yıkamanın fiyatı ise gayet makuldür. Adrasan kamping olanakları yalnızca bunlarla sınırlı değildir.

Adrasan Koyu Kamp Alanı

Adrasan Koyu Kamp Alanı, Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlıdır. Kamp alanı, Olympos’a çok yakın bir mesafededir. Kamp alanı sessiz ve sakin bir ortama sahip olduğu için kafa dinlemek isteyen ve şehrin gürültüsünden bıkan tatilcilerin tercih edebileceği bir yerdir. Alan ağaçların arasındadır ve kumsala da oldukça yakındır. Sessiz ve sakin ortamı sebebiyle çok sayıda kamp sever tarafından tercih edilmektedir. Adrasan Koyu’nda kamp yapmak, bölgeye ulaşım kolay olduğu için oldukça avantajlıdır.

Kamp alanı içinde duş ve tuvalet bulunmaktadır. Plajın üst tarafındaki çeşmeden su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kamp alanında ateş yakmak serbest ancak daha önceden ateş yakılmış alanları kullanmanız gerekmektedir.

Adrasan Zeytin Kamping

Adrasan Zeytin Camping, Antalya’nın Adrasan ilçesine bağlı olan bir kamp alanıdır. Çam ve zeytin ağaçları arasında kurulmuş olan kamp alanı sessiz ve sakindir. Denize 300 metre mesafede bulunan kamp alanının, çadır kurmak için üstü kapalı olan bir bölümü de bulunmaktadır. Aynı zamanda 5 kişiliğe kadar olan çadırı işletme sahibi sizin için temin edebiliyor. Kamp alanında 7/24 WiFi bağlantısı bulunmakla beraber kamp alanı sürekli kameralarla izlendiği için oldukça güvenlidir.

Kamp alanı misafirlerine duş ve tuvalet imkânı sağlamaktadır. Buna ek olarak kamp alanının içinde yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerler de bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır yıkama alanı ve bulaşık yıkama alanını ise ortak olarak kullanabilirsiniz.

Kum Kamping

Antalya’nın Adrasan ilçesine bağlı olan Kum Kamping, doğa ile iç içe olan kamp yerlerinden biridir. Kamp alanı, portakal ağaçlarından oluşan bir alana kurulmuştur ve bu sayede güneşten etkilenmeden çadırınızı kurabilirsiniz. Denize 180 metre uzaklıkta olan Kum Kamping, uygun fiyata yaz tatili yapmak isteyenler için oldukça uygun bir yer. Çadır kurup konaklayabileceğiniz gibi aynı zamanda karavanınızla da konaklayabilirsiniz. Tesisin içinde oturma köşkleri ve piknik masaları da mevcuttur.

Kum kamping, tatilcilere duş, tuvalet, lavabo ve elektrik gibi hizmetler de vermektedir. Çadır kiralama imkânı da sunan tesisin orta kullanımlı mutfağında yemek yapabilir ve bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Gönül Kamping

Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olan Gönül Kamping, oldukça sessiz ve sakin bir ortama sahiptir. Ayrıca kamp alanı sahilin hemen karşısında bulunuyor. Gönül Kamping’in kamp alanı ile sahil arasında sadece iki şeritli bir yol bulunmaktadır. Doğa il iç içe olan bu kamp alanı ağaçların gölgesine kurulmuştur. Hem çadır kamp tatili yapmak isteyen tatilciler için hem de karavanla tatil yapmak isteyenler içi oldukça uygundur.

Kamp alanı içinde erkek ve bayan olarak ayrılmış şekilde tuvalet imkânı bulunmaktadır. Tesis, misafirlerine ortak kullanımlı duş ve soyunma kabini imkânı da sunmaktadır. Kamp alanı içinde küçük bir restoran mevcut olmakla beraber alanın arka tarafında mangal yapmakta serbesttir.

Adrasan Nar Kamping

Antalya’nın Adrasan ilçesinde konumlanmış olan Adrasan Nar kamping, nar ağaçlarının arasına kurulmuş bir kamp alanı olma özelliği taşıyor. Denize olan mesafesi 250 metre olan kamp alanı sessiz ve sakin ortamıyla kafa dinlemek isteyen tatilciler için uygun bir kamping alanı. Çadır ile konaklama imkânının yanı sıra karavanınız ile de bu kamp alanında konaklayabilirsiniz.

Tesisin ortak kullanım alanlarında elektrik, mutfak ve lavabo ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Adrasan Nar Kamping tatilcilere aynı zamanda duş ve tuvalet imkânı da sunuyor.

Jungle Bells Hostel Camping

Adrasan’da bulunan Jungle Bells Hostel Camping, ağaçlık bir alana kurulmuştur ve denize uzaklığı da 250 metredir. Doğa ile iç içe tatil yapmak isteyen tatilciler için ideal bir mekândır. Kamp alanında çadırda konaklayabileceğiniz gibi tesiste bulunan bungalow evlerde de konaklayabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde olan bu kamp alanında kafanızı dinleyebilir ve sabahları kuş sesleriyle uyanabilirsiniz. Ayrıca kamp alanının havası da oldukça temizdir.

Tesisin ortak alanlarında duş ve tuvalet bulunmaktadır. Aynı zamanda kamp alanı kahvaltı ve yemek imkânı da mevcuttur. Jungle Bells Hostel Camping’teki fiyatlar ise makul bir seviyededir.

Yörük Obası Adrasan Kamp ve Piknik Alanı

Adrasan ilçesine bağlı olan Yörük Obası Adrasan Kamp ve Piknik alanı, tatilcilere doğa ile iç içe bir tatil vaad ediyor. Özellikle otel tatillerinden sıkılan tatilcilere farklı bir deneyim sunmak isteyen kamp alanı, tatilciler içi kamp tatilini daha konforlu bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu kamp alanında çadır kampı yapabilirsiniz. Tesis, aynı zamanda denize de çok yakın bir mesafe de bulunuyor. Hem kamp tatili yapmak hem de denize girmek istiyorsanız Yörük Obası Adrasan Kamp ve Piknik Alanı sizin için oldukça uygun bir yer.

Kamp alanında duş ve tuvalet imkânı mevcuttur. Tesis, misafirlerine elektrik hizmeti de vermekle beraber ortak kullanımlı buzdolabı imkânını da içinde barındırıyor. Ayrıca içme suyu ve yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılaşmanız için de tesiste imkânlar bulunuyor.

Adrasan’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Adrasan’a bir kamp tatili yapmak için yolunuz düştüğünde gezip görebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Adrasan, Suluada, Ceneviz ve Sazak koylarını ziyaret edip buralarda denize girebilirsiniz. Akdeniz’in en uç noktası olan Gelidonya burnu da Adrasan’da görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Leton ve Phaselis antik kentleri ise oldukça turistik bölgeler olmalarının yanı sıra Adrasan’a yolunuz düştüğünde görmeniz gereken yerlerden biridir. Eğer dalış yapmayı seviyorsanız Adrasan sizin için oldukça uygun bir mekândır. Adrasan Koyu’nu görmeye gittiğinizde dalış eğitimi alabilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz

Sizde tatilinizi en güzel şekilde geçirmek denizin mavi koylarını gezmek istiyorsanız adrasan tekne turu sayfamızı ziyaret edin.

  • 587