Bodrum Tekne ve Yat Turu Kiralama Tavsiye Rota Yorum ve Fiyatları 2020

Bodrum Tekne ve Yat Turu

Muğla’nın en önemli tatil beldelerinden biri olan Bodrum, birçok ünlünün de her yıl ziyaret ettiği bir yerdir. Tatil planlarınızı Bodrum’a yapıyorsanız, Bodrum yarımadasını keşfetmenizin birçok yolu vardır. Ancak bunlardan en çok keyif alınan ve Bodrum’un farklı güzelliklerini de görmeyi sağlayan Bodrum tekne turu ile tatilin farklı avantajlarından yararlanmış olursunuz. Zevkin diğer adı olan deniz gezisi, dalgaların ve rüzgârın ortasında deniz kokusunu sonuna kadar hissetmenizi sağlar.

Doğayla baş başa bir iletişim fırsatı sunan Bodrum tekne turu, pırıl pırıl suların ve bol güneşin keyfini sonuna kadar yaşamayı sağlar. Günlük tekne turları konusunda sizlere keyifli anlar yaşatmayı garanti eden firmamız, Bodrumun gizli kalmış güzelliklerini düzenlediği turlar ile keşfetmenizi sağlar.

Mavi turlarımıza katıldığınızda sadece koyları görmekle kalmaz, bu güzel koylarda yüzmenin keyfine varırsınız. Aileniz ve sevdikleriniz ile hoş vakitler geçirebileceğiniz Bodrum yat turu ile kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Bir gruba dahil olarak tur keyfini yaşayabileceğiniz gibi özel olarak kiralayacağınız yatlarımız sayesinde aileniz ve sevdikleriniz ile denizin eşsiz huzuru ve yeşilin unutulmaz görüntüsü arasında özel anlar geçirebilirsiniz.

Bodrum’da tekne turları ile tatilinize canlılık kazandırmak isterseniz, firmamızın özel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bodrum yat turu kapsamında Bodrum ve civarındaki koyları ve koylardaki tarihi güzellikleri görme şansı elde edebilirsiniz. Tekne turları konusunda kaliteden ödün vermeyen hizmetler sunan firmalarımız ile uygun fiyatlara Bodrum’u keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bodrum Tekne Turu Rezervasyon İşlemleri Nasıl Yapılır? 2020

Coğrafi konumu nedeni ile birbirinden farklı koylara sahiptir. Yakın çevresinde de birçok tatil beldesinin bulunması ve kısa sürede ulaşım sağlaması nedeni ile bütün Akdeniz ve Ege koylarının görülmesini sağlamaktadır. Bodrum’un farklı koylarını gezerken kendinizi serin sulara atma şansı da elde edersiniz. Kafanızdaki gereksiz düşüncelerden biraz da olsa kurtulmak ve şehrin hareketli yaşamından kurtularak berrak denizlerde rahat bir zihne kavuşursunuz.

Bodrum için düzenlenen turlarımız günlük olabileceği gibi daha uzun süreli ve yatılı turlarımız da vardır. Bunlar için Bodrum tekne turu rezervasyon işlemlerinde özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Kısa bir zaman diliminde birçok yeri gezme fırsatı bulacağınız Bodrum tekne turlarımız ile Bodrum’da tatil yapmanın tam anlamı ile keyfini yaşayabilirsiniz.

Mavi – yeşil uyumu ile dikkat çeken Bodrum, mis kokan doğası ve pırıl pırıl denizi ile size adeta cennetin kapılarını açmaktadır. Günlük tekne turlarımız ile deniz eşliğinde güneşin batışını izleme şansı bulabilirsiniz. Bodrum civarındaki koyları ve kıyı köylerini de görebilmek için katılmanız gereken aktivitelerin başında günlük turlarımız gelmektedir. Hem grup turları hem de özel turlar ile uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak için Bodrum tekne turu rezervasyon işlemleri menümüzden gerekli adımları tamamlamanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle web sitemize girerek tur teknelerimizi incelemeniz gerekir.

Tur için tekne seçimine karar verdikten sonra isim, soy isim, iletişim bilgileri ve tur saati – kişi sayısı – tekne bilgisi girildikten sonra bizlerden talep ettiğiniz özel hizmetleri de belirtebilirsiniz. İşlemler sonrasında sizlerle iletişime geçilerek özel avantajlarımız hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

 

Bodrum Tekne Turuyla Tavsiye Edilen Rotalar    

Tatil denildiği zaman aklına Bodrum gelmeyen yoktur. Ege’nin en güzel koylarına ve denizine sahip olan Bodrum’da birçok rota belirleyerek tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bodrum’u gezmenin en keyifli yöntemlerinin başında günlük tekne turları gelmektedir. Bodrum denizinin bütün güzelliklerini görmeniz için sizlere tekne turu tavsiye ediyoruz. Günlük tekne turlarımız olduğu gibi yatılı tekne turlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Tekne turları ile deniz ve denizin bahşettiği güzellikleri aynı anda görme şansı elde edersiniz.

Sizler için özel olarak rota belirleme işlemini yapıyoruz. Ancak bizim belirleyeceğimiz rotalar dışında kendinize özel rota da belirleyebilirsiniz. Bu sayede Bodrum’da görmediğiniz yerleri görebilir, bu noktalarda özel anlar geçirebilirsiniz.

Sizlerin kendini özel hissetmesini amaçlayan firmamız, sizlere özel olarak lüks tekneler ile hizmet vermektedir. Teknelerimiz farklı kişi sayısına göre verdiği geniş hizmet ile dünyanın birçok noktasından gelen kişiler ile aynı ortamda tekne turunun farklı eğlencelerini yaşayabilirken, özel tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanarak ailenizle özel tekne keyfi çıkarabilirsiniz.

Bordum turları için tekne turu tavsiye seçeneklerini inceleyerek kendi rotanızı belirleyebilirsiniz. En çok uğranan ve tavsiye edilen koylardan biri Tavşan Adasıdır. Demir atılan teknelerden denize girmenin farkını hissedebilirsiniz.

Evliya Çelebi’nin Seyahatname adlı eserinde de ismi geçen Aspat koyunda mavinin turkuaza dönüştüğünü görerek bu görüntünün eşsiz keyfini yaşarsınız. En özel koylardan biri olan Akvaryum koyu da mükemmel bir havzaya sahiptir. Bu koydaki su canlılığı sayesinde balıklar ile yüzme keyfini yaşayabilirsiniz. Tavsiye edilen bu rotalar eşliğinde bizlerin de sizlere özel hazırladığımız rotalarımız ile ilgili bilgi almak ve konforlu teknelerimizde Bodrum turunun tadını çıkarmak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Bodrum Günlük Tekne Turunda Gezilecek Koylar Nelerdir?

Muğla’nın en büyük ilçesi olan Bodrum’un özellikle yaz aylarında nüfusu artmaktadır. Farklı zevklere hitap özel güzellikleri bulunan Bodrum’da yapılabilecek birçok farklı aktivite vardır. Ancak Bodrum’un denizinin ve koylarının keşfedilebileceği en güzel aktivite günlük tekne turu hizmetlerimizdir. Akdeniz ve Ege iklimini barındıran Bodrum’da denizin derinliklerinde ve yemyeşil doğanın arasındaki koylarda yüzme şansı elde etmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

Sizlere Bodrum’un en konforlu günlük tekne turu hizmetini sunan firmalarımız, özel avantajlar ile hem Bodrum’u keşfetmenizi hem de tatilinizin daha eğlenceli ve unutulmaz olmasını sağlamaktadır.

Sabah erken saatlerde başlayan turlarda çıkış yeri Bodrum ya da Gümbet olabilmektedir. İlk olarak Karaada’da verilen mola ile Bodrum’da yüzme keyfine başlıyorsunuz. Daha sonra Kleopatra Sıcak Su Mağarası’nın tarifsiz güzelliklerini inceleyebilirsiniz. Meteor çukuru gezildikten sonra Poyraz koyunda da yüzme molası verilebilmektedir. Son olarak Tavşan Koyuna geçilerek yine yüzmeniz için fırsat verilmektedir. Bordum turlarında gezme fırsatı bulabileceğiniz diğer koylardan bazıları şunlardır: Küçük Akvaryum, Deve Plajı, Bağla Koyu, Büyük Akvaryum, Haramten Koyu, Orak Adası.

Bodrum tekne turlarımızda belirlenen rotaların dışında farklı koyları keşfetmek için kendi özel rotalarınızı hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz yerden çıkış hizmeti alabileceğiniz tur gezilerinizde 10 kişiden 400 kişiye kadar olan kapasitemiz ile lüks teknelerimizde rahat bir tur keyfi yaşayabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.