Göcek Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları 2020 | TekneTur.Net

Göcek Tekne ve Yat Kiralama

Sale 20%
Çok İyi767 Görüntülenme
5.0

Sizde Göcek Tekne turları düzenlemek istiyorsanız hemen bizi arayın.

Göcek'te nereleri gezeceğinize dair aşağıdaki l...

 • Free WiFi
 • Parking
 • Non-smoking Rooms
 • Restaurant
Sale 20%
Çok İyi794 Görüntülenme
5.0

Sizde Göcek Tekne turları düzenlemek istiyorsanız hemen bizi arayın.

Göcek'te nereleri gezeceğinize dair aşağıdaki l...

 • Free WiFi
 • Parking
 • Non-smoking Rooms
 • Restaurant
Sale 20%
Çok İyi654 Görüntülenme
5.0

Haftalık tekne kiralamak istiyorsanız hemen bizi arayın. Fehiye-Göcek haftalık tekne turu ile mavi yolculuğun tadını yaşayın.

 • Free WiFi
 • Parking
 • Non-smoking Rooms
 • Restaurant

Göcek, Ege’nin en sessiz, huzurlu ve sakin yerlerinden birisidir. Göcek mütevazi mekanları, temiz plajları, inanılmaz koyları ile dikkatleri çekiyor. Göcek’in yelken ve tekne konusunda ülkemizde en çok tercih edilen yerlerden birisidir. Bu yüzden özel tekne turu, mavi yolculuk, tekne turu ve yat turu gibi organizasyonlar için Göcek oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Göcek tekne ve yat kiralama sektörü bu yüzden çok gelişmiştir. Göcek tekne ve yat kiralama hizmetleri almak, rezervasyon yaptırmak, en iyi ve en uygun fiyat bilgilerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek Gezilecek Yerler

Göcek Muğla’ya bağlı, Dalaman ve Fethiye arasında kalan, küçük, şirin bir kasabadır. Göcek, Dalaman Havalimanı’na 20 kilometre uzaklıkta yer alır. Göcek’te gezilecek çok sayıda harika koy ve ada vardır. Fakat Göcek merkezde bulunan Göcek D-Marin burada oldukça popülerdir. Göcek’in içinde denize girmek burası oldukça idealdir. Bu plaja geçtiğimiz yıllarda Mısır’dan kumlar getirildiği için, altın sarısı kumları vardır. Breeze adında oldukça hoş bir restoranı olan Göcek D-Marin’de, Japon Mutfağı’nı denemek isterseniz Q Lounge’a uğrayabilirsiniz.

Göcek yakınlarında Göcek D-Marin’e alternatif bir plaj ararsanız en iyi adres merkeze 10 dakika uzaklıkta bulunan İnlice Plajı’dır. Özel aracınız yoksa Göcek merkezden İnlice’ye giden dolmuşları kullanabilirsiniz. İnlice Plajı’nda şezlong için ücret ödenmesi gerekiyor. Ayrıca burada yemek yenecek küçük bir tesis de bulunuyor.

Bunun yanı sıra At bükü, Boynuz bükü, Büyük ova, Kille, Taşyaka (Bedri Rahmi Koyu), Sıralıbük, Sarsala, Hamam, Göcek adası, Yassıcalar, Tersane adası yaz limanı, Tersane adası kış limanı, Domuz adası akvaryum, Göbün, Merdivenli, Kuyrucak, Kurşunlu, Dış göbün ve Ağa limanı gibi koyları gezebilirsiniz.

Göcek Mavi Yolculuk Rotası

Göcek tekne ve yat kiralama hizmetlerinden yararlanarak harika bir tatil geçirebilirsiniz. Göcek tekne ve yat kiralama ile uygun fiyatlara unutulmaz bir tatil yapabilir, farklı rota ve güzergahlarda seyahat edebilirsiniz.

Göcek mavi yolculuk yata binişle başlar. Tanışma kokteyli esnasında kaptan, misafirlere rota ve yat kuralları ile ilgili temel bilgiler verir.  İlk durak Tersane Adası’dır. Kristal ışıltısındaki temiz sularda ilk yüzme molası verilir. Sıralı Bük’te 5 çayını yudumlamak için yola çıkılır. Burada akşam yemeği yenir ve gece konaklama yapılır.

İkinci gün kahvaltıdan sonra Dış Göbün’e doğru yola çıkılır. Sakin ve temiz denizi, yeşil çam ağaçları ve bakir doğasıyla hayran kalacağınız bu koyda öğle yemeği yenir ve yüzme molası verilir. Daha sonra Domuz Adası Panço Koyu’na geçilir. Burada akşam yemeği yenir ve gece konaklama yapılır.

Üçüncü gün seyr-ü sefere devam edilir ve Fethiye Körfezi’ne doğru yola çıkılır. Kahvaltıdan sonra Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi gezilir. Gün batımından önce ise St. Nicholas Adası’na demir atılır. Bu yarı batık ada adeta bir açık hava müzesidir. Buradaki ev ve tapınak yapılarını gezebilir, su sporları yapabilirsiniz.

Dördüncü gün kahvaltı sonrası Turunç Pınarı Koyu’na geçilir ve öğle yemeği burada yenir. Daha sonra Fethiye merkeze gidilir ve serbest zamanda misafirler Fethiye’yi gezebilir. Daha sonra Kızıl Ada’ya doğru yola çıkılır ve gece burada konaklanır.

Beşinci gün Yassıca Adalar’a gidilir ve sabah kahvaltısından sonra yüzme molası verilir. Bütün gün bu koyda vakit geçirildikten sonra akşam Sarsala Koyu’na geçilir. Burada akşam yemeği yenir ve konaklanır.

Altıncı gün kahvaltı sonrası rota Binlik Koyu’dur. Doğal güzellikleri ile etkileyen bu koyda yeşil ile mavi bir aradadır. Burada yüzme ve öğle yemeği için kalınır. Akşamüstü Ağa Limanı’na geçilir ve burada konaklanır.

Yedinci gün Manastır Koyu’ndaki batık Kleopatra Hamamı görülür ve yüzme molası verilir. Akşamüstü Bedri Rahmi Koyu’na geçilir. Ünlü ressam ve şairin kayaya çizdiği balık resmini görebilirsiniz. Burada akşam yemeği yenir ve konaklanır.

Sekizinci gün tur sona erer.