Kekova Tekne Yat Turu Kiralama Tavsiye Rota Yorum ve Fiyatları 2020

Kekova Tekne ve Yat Turu

Kekova Tekne ve Yat Turları Seçenekleri

Akdeniz’in incisi Antalya ise Antalya’nın incisi de Kekova’dır. Diğer tatil beldelerine benzemeyen büyülü bir havası bulunan Kekova, kekova tekne turu kapsamında gezilebilecek en özel yerlerden biridir. Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanında cana yakın belde insanları ile gelenin bir daha vazgeçemeyeceği önemli bir tatil mekânıdır.

Firmalarımız tarafından sunulan kekova yat turu ve tekne turu ile Kaş’ye yakın olan Kekova’nın da koylarını gezebilirsiniz. Doğa ile tarihin bir bütün olduğu Kekova, turkuaz denizinin de birbirinden güzel koylar ile çevrildiği yeryüzü cennetlerinden biridir.

Ulaşımın sadece tekneler ile sağlandığı Kekova Adası’nın üzerinde eski dönemlerden kalma yapıları kekova tekne turu ile görebilirsiniz. Kıyıda kurulmuş olan Kekova’dan tekneler ile Kaleköy yani Simena ile hemen karşısında bulunan Kekova Adası üzerinde çok eski dönemlerden kalma Kaleköy bulunmaktadır.

Kekova yat turu ile belirlediğimiz en özel rotalarımızdan biri de Kekova yat ve tekne turu programlarımızdır. Yüzmek için can atacağınız koyları ile sizleri kendine hayran bırakacak Kekova’ya hayran kalacağınız konfor ve hizmetle gitmek için en doğru adrestesiniz.

 Kekova Tekne ve Yat Turları Rezervasyon

Tarihi tatil ve turizm merkezi Kekova’da tekne ve yat turları ile özel anlar geçirmeye karar verdiğinizde, sitemizde sunulan rezervasyon hizmetlerinden yararlanarak günler hatta aylar öncesinden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Sadece kendiniz ve ailenize özel kiralayabileceğiniz geniş kapasiteli yat ve teknelerimizde özel hizmet kapsamında hizmetlerin ayrıcalığını yaşarsınız. Kekova tekne ve yat turları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kekova Tekne Turu Rezervasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kekova Günlük Tekne Turları İle Daha Güzel

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’nın Kaş ile Demre ilçeleri arasında yer alan Kekova, tarihi zenginliklerinin yanında tertemiz koyları ile binlerce ziyaretçinin her yıl akınına uğrar. Sizlerde bu kişiler arasına girmek ve Kekova’nın güzelliklerini bizzat görmek isterseniz, firmalarımız tarafından sunulan günlük tekne turu için Kekova tekne turu rezervasyon işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Donanımlı teknelerimiz ile Kekova’da unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Batıkşehir, Üçağız, Kaleköy, Simena, Tersane Koyları ve Akvaryum koyunu içine alan Kekova günlük tekne turlarında Bizans ve Roma dönemlerine ait olan tarihi kalıntıları ziyaret ederken, tertemiz koylarda ve yeşil doğada yüzmenin de tılsımını hissedeceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sitemize girerek gerekli rezervasyon işlemini yapmak.

Kekova Günlük Tekne Turu Rezervasyonları

Kekova tekne turu rezervasyon işlemleri teknolojik sistemlerimiz ile artık çok daha kolay. Web sitemize girerek rezervasyon kısmına göz atabilirsiniz. Ancak öncesinde teknelerimizin özelliklerini inceleyerek hangi tekne ile günlük turlara katılmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Rezervasyon işlemlerinde isim, güncel telefon, mail adresi gibi bilgileri girdikten sonra turlara katılmak istediğiniz tarihi ve tekne seçiminizi belirterek özel isteklerinizi yazabilirsiniz. Yaptığınız Kekova tekne turu rezervasyon işleminizden sonra personellerimiz sizinle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgiler ile işlemlerinizi onaylayacak. Kekova’da daima hatırlayacağınız bir tatil için bizlerle iletişime geçerek günlük tekne turu için ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Kekova Tekne Turuyla Tavsiye Edilen Rotalar

Farklı rota ve hizmetleri ile sunulan tekne turlarımızın en özeli kuşkusuz Kekova’ya düzenlediğimiz tekne turlarıdır. Denizi, doğası, tarihi ile Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan Kekova, Akdeniz’in incisi olarak adlandırılır.

Firmalarımız tarafından sunulan tekne turu tavsiye edilen rotalarda ilerlemektedir. Tekne turuna kendiniz katılacaksanız sizde rota sırasını belirleyebilirsiniz. Çeşitli kişi sayısına göre değişiklik gösteren, farklı kapasitelere sahip olan teknelerimiz ile özel hizmetlerine eşdeğer konforda hizmetler alabilirsiniz.

Toplu gruplar halinde yapılan rota planlarımıza katılabilir, yeni arkadaşlar edinerek Kekova turunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak kendinize ve ailenize özel tekne kiralamak isterseniz, tekne kiralama hizmetlerimiz de alternatiflerimiz arasındadır.

 Kekova Tekne Turları İçin En Özel Tavsiyeler

Kekova turuna çıkacakların uğrak noktası olan Üçağız köyü, Kekova tekne turu tavsiye edilen rotalardan biridir. Kaş veya Üçağız köyü merkezli kalkan tekneler ile Kekova turuna başlanır ve ilk rota olan Üçağız köyüne gelinir. Birinci derecede sit alanı ilan edilen Üçağız köyü, deniz ile ormanların içinde yer alan harika bir yerdir.

Koylar arasında denizi ile adından söz ettiren Akvaryum koyu da Kekova turları için özel rotalardan biridir. Temiz ve berrak denizi ile yüzme bilenlerin eğlencenin tadına varacağı bir koydur. Tersane Koyu ile devam eden rota, Korsan mağarası ile devam etmektedir. Son olarak yalnızca deniz yolu ile ulaşılabilen ender yerlerden biri olan Simena Antik Kenti tarihi kalıntıları ile gelenleri etkilemektedir. Kaleköy olarak da adlandırılan Simena’da eşsiz huzurun ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bu rota hedeflerini gerçekleştirmek sizin elinizdedir. Bizlerle iletişime geçerek ya da web sitemizde bulunan rezervasyon menüsünden taleplerinizi bize ileterek tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kekova Günlük Tekne Turunda Gezilecek Koylar Nelerdir?

Hayran kalacağınız bir günlük tekne turuna hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise Kekova günlük tekne turu tam sizlere göredir. Kekova’nın eşsiz doğa manzarası eşliğinde mavinin bütün tonlarına şahit olacağınız Kekova günlük tekne turu hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Teknelerimizin tamamında WC, duş, soyunma kabini, mini bar ve teras gibi özel hizmetlerimiz mevcuttur. Rahatlığı ve konforu bir arada sunan teknelerimiz ile Kekova’da denizin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Kekova günlük tekne turu hizmetlerimizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Turumuzda başka misafirler eşliğinde belirlenen rotalar yönünde ilerlenebildiği gibi, tamamen size özel tekne kiralayarak aileniz ya da arkadaşlarınız ile özel rotalar eşliğinde baş başa bir Kekova günlük tekne turu hizmeti alabilirsiniz.

Kekova Tekne Turları İle Eşsiz Koyların Farkına Varın

Kekova’nın derinlerinde bulunan ve hiç görmediğiniz koylarda yüzmek için günlük tekne turu hizmetlerimizi tercih etmelisiniz. Sizin uygun saatlerinizde başlayan yolculuk, Akaryum Koyu ve Tersane Koyu’nda yüzme molası ile durur. Koylarda yüzmenin ayrıcalığını yaşatan Kekova günlük tekne turu, Batık Şehri de görmenizi sağlar.

Korsan mağarasından ilerleyen rotaya Gökkaya koyunda verilen yemek molası ile ara verilir. İlerleyen rota ışığında Burç Koyunda mola verilerek dinlenmeniz ve yüzmeniz için fırsat verilir. Adalar arası koyunda biraz zaman geçirildikten sonra rota tamamlanır. Bu rota dışında kendiniz de özel rotalar belirleyerek kendinize özel bir Kekova günlük tekne turu planı yapabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçerek daha çok bilgi alabilirsiniz.