Marmaris Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları 2020 | TekneTur.Net

Marmaris Tekne ve Yat Kiralama Fiyatları

Marmaris, Türkiye’nin güneybatı sahilinde Ege ve Akdeniz’in kesişim noktasında bulunur. Muğla’ya bağlı bir liman kenti olan Marmaris, yerli ve yabancı turist akınına uğrayan bir yerdir. Marmaris tekne ve yat kiralama turizminde de oldukça çok tercih edilen bir yerdir. Ege kıyılarının en büyük tatil merkezlerinden birisi olan Marmaris; doğal güzellikleri, upuzun sahil şeridi, çam ormanlarıyla kaplı tepeleri, eşsiz manzaraları, bakir koyları, tertemiz plajları, antik kentleri, yat marinaları ve su sporları ile her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Marmaris tekne ve yat kiralama hizmetinden faydalanarak tekne turu, yat turu, özel tekne turu ve mavi yolculuk gibi organizasyonlarına katılabilirsiniz. Bunun yanı sıra günübirlik olarak düzenlenen tekne turlarına katılabilirsiniz. En iyi ve en uygun fiyatMarmaris tekne ve yat kiralama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mavi tur rota ve güzergah planı, rezervasyon ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris Kalesi, muhteşem deniz manzaraları ile görülmesi gereken yerlerden birisidir. M.Ö. 1044 yılında yapılan Marmaris Kalesi’nden doyumsuz manzaranın tadını çıkartabilirsiniz.

Marmaris plajları oldukça büyüleyicidir. Marmaris merkezden İçmeler beldesine dek uzanan 8 kilometrelik sahil boyunca plajlar vardır. Marmaris Halk Plajı ve Uzunyalı Plajı, en popüler kumsallar arasında yer alır. Daha sakin ve sessiz bir şekilde deniz keyfi çıkarmak için İçmeler Plajı’nı tercih edebilirsiniz. Bu plajların hepsinde ringo, yelkenli, pedal board, su kayağı gibi su sporları yapabilirsiniz. Marmaris’te su parkları, eğlence mekanları, kaydırak, havuz, oyun parkları, kafe ve restoranları oldukça fazladır. Aqua Dream Su Parkı ve Atlantis Su Parkı en büyük iki su parkıdır.

Marmaris merkeze 21 kilometre uzaklıkta bulunan Turunç oldukça popüler bir tatil merkezidir. Sakin, sessiz, mavi ve yeşilin buluştuğu bir tatil için burayı tercih edebilirsiniz.

Dalyan özellikle İztuzu Plajı mutlaka görülmelidir. Çamur banyosu, caretta caretta deniz kaplumbağaları, kaya mezarları ve Kaunos antik kenti mutlaka görülmelidir.

Kleopatra Adası ve Kleopatra Plajı, Marmaris merkeze 16 kilometre mesafede yer alır. Burada bulunan antik kent mutlaka görülmelidir.

Kızkumu Plajı yine bölgenin en popüler plajlarından birisidir. Marmaris merkeze 28 kilometre uzaklıkta yer alan Orhaniye beldesindeki Kızkumu Plajı, muhteşem koyu ve denizi ile ziyaretçileri kendisine hayran bırakır.

Marmaris Tekne ve Yat Turları

Marmaris’te mavi yolculuk yapmak bir ayrıcalıktır. Marmaris tekne ve yat kiralama işlemi yapmadan önce tekneler ve yatların özelliklerini incelemenizi öneririz. Tekneler iç hacmi ve dizaynlarına göre kategorilere ayrılır. 17-40 metre arasında değişen tekne boyutları 3 ile 16 kabin sayısına sahiptir. En fazla 32 kişilik tekneler bulunur. Her kabin ayrı wc ve banyo vardır. Tekneler; gulet, ayna kıç, tirhandil, modern tekneler, yelkenli ve motorlu tekneler şeklinde sınıflandırılır. Guletler, mavi yolculuk için en ideal tekne türüdür. 16 kişi kapasitelidir ve 3-8 yataklı kabinleri vardır.

Marmaris Mavi Tur Rotası

Marmaris Körfezi’nden Ege’ye doğru uzanan Datça Yarımadası, Gökova ve Marmaris Körfezi’ni keskin bir biçimde birbirinden ayırır. Mavi yolculukların başlangıç ve bitiş noktası Marmaris’tir. Yaklaşık bir hafta süren mavi yolculuk Marmaris Körfezi’nden Hisarönü Koyu’na ve Datça Yarımadası’nın batı ucundaki Knidos antik şehrine kadar uzanan bir rotaya sahiptir. Çiftlik koyu, Bozuk Kale (Antik Loryma), Kocaada, Bencik ve Kargı koyları, Datça, Kızılada, Bozburun, Kadırga, Kumlubük ve Karya bölgesinin ardından muhteşem antik kent Knidos kalıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Marmaris tekne ve yat kiralama hizmetleri ile eğlenceli, mutlu ve keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz.